Lazur

Sery pleśniowe

Oryginalna, wypracowana przez lata, receptura oraz doświadczenie sprawiają, że firma dostarcza na rynek szlachetne sery pleśniowie o najwyższej jakości. Produkty Lazura są wytwarzane z mleka krowiego pasteryzowanego. Dostarczają je wyłącznie sprawdzeni dostawcy, którym stawiane są najwyższe wymagania jakościowe.

Unikalne sery Lazur łączą w sobie kremowy, maślany smak miąższu z aromatycznym posmakiem charakterystycznym dla każdego rodzaju pleśni niebieskiej i zielonej. Subtelny, złożony smak i aromat powstaje podczas wielotygodniowego dojrzewania w specyficznych warunkach, a wyjątkowe walory smakowo – zapachowe oraz walory odżywcze powodują, że sery Lazur posiadają szerokie zastosowanie kulinarne.

W naszej ofercie są dostępne: – sery pleśniowe – sery w zalewie – sery topione

  
 

ZAP-Mechanika

Precyzyjna obróbka stopów żelaza i metali kolorowych

Od ponad 15 lat zajmujemy się profesjonalną obróbką metali. Specjalizujemy się w produkcji precyzyjnych części maszyn na bazie dokumentacji zamawiającego. Świadczymy usługi w zakresie obróbki mechanicznej, obróbki cieplnej, precyzyjnych pomiarów warsztatowych oraz badań metalograficznych.

Nasza dynamiczna kadra inżynierska w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym i wyposażeniem pomiarowo-laboratoryjnym zapewnia wykonanie usług na najwyższym poziomie technicznym.

Wykonujemy również montaż produkowanych detali w podzespoły. Odbiorca otrzymuje od nas wyrób gotowy do sprzedaży.

  
 

Piekarnia Mima

Smaczne wypieki
Zajmujemy się piekarnictwem i zapewniamy niezwykle szeroki wybór dobrego pieczywa najlepszej klasy. Nasze propozycje cieszą się dużym zainteresowaniem klientów. Stale podnosimy poprzeczkę pod względem obsługi naszych klientów jak i wykonawstwa naszych wyrobów.

Zaufanie jakim darzą nas klienci spowodowało, iż znaleźliśmy się w rankingu Gepardy Biznesu 2015 przemysłu spożywczego według wzrostu wartości rynkowej.

  
 

Kupsik sp. z o.o.

Akcesoria do wentylacji, akcesoria plandekowe

Nasz główny produkt stanowią profile, narożniki, zawieszki oraz inne akcesoria metalowe ze stali ocynkowanej, aluminiowe i nierdzewne służące do montażu kanałów wentylacyjnych . System nasz opiera się na opatentowanych profilach MK20 i MK30 oraz na systemie „K”, który zapewnia nowoczesny montaż wentylacji i klimatyzacji w obiektach użyteczności publicznej.

Jesteśmy też producentem okuć metalowych do produkcji plandek samochodowych, namiotów i banerów reklamowych. Świadczymy również usługi profilowania na życzenie klienta (profile okienne, podłogowe i inne). Odbiorcami naszych wyrobów są liczni kontrahenci z Polski oraz wielu krajów europejskich.

  
 

Dombud

Twój partner w budownictwie
Firma Dombud działa na rynku od 25 lat, jako generalny wykonawca i producent konstrukcji stalowej. Specjalizujemy się głównie w budowie hal produkcyjnych oraz magazynowych na terenie całej Polski. Zapewniamy kompleksową obsługę realizacji przedsięwzięcia inwestycyjnego. Począwszy do koncepcji, projektu budowlanego, projektów wykonawczych, przez fazę realizacji, odbiorów oraz uzyskania pozwolenia na użytkowanie włącznie. Z racji bogatego doświadczenia oraz dużej wiedzy w zakresie inwestycji pomagamy naszym inwestorom zoptymalizować projekty w celu wprowadzenia najlepszych rozwiązań technicznych, redukcji niepotrzebnych kosztów oraz spełnienia wszystkich wymagań formalno-prawnych.
  
 

MZGM Ostrów Wielkopolski

Miejski Zakład Gospodarki Mieszkzaniowej
MZGM zajmuje się robotami budowlanymi związanymi ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych, rozbiórką i burzeniem obiektów budowlanych, kupnem i sprzedażą nieruchomości na własny rachunek, wynajmem i zarządzaniem nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi, wykonywaniem pozostałych robót budowlanych wykończeniowych itp.
  
 

OZC S.A.

Dostarczamy ciepło do Twojego domu.
Nasz cel to nowoczesna firma, zapewniająca naszym Klientom wysoki standard i jakość oferowanych produktów i świadczonych usług z zachowaniem zasad etyki biznesu”
 
 

Wodkan S.A.

Bezawaryjność bez względu na porę dnia i roku..
Podstawowym celem w długookresowym działaniu jest globalizacja rynku – przejęcie pobliskich miasteczek i gmin w zakresie świadczonych usług. W celu zwiększenia sprzedaży wody i odbioru ścieków Spółka zamierza rozszerzyć prowadzoną działalność inwestycyjną, poprzez rozbudowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej pozyskując w ten sposób dodatkowych odbiorców .
 
 

MZO S.A.

Dbamy o czystość...
Wszelka działalność na rzecz ochrony środowiska, która prowadzi do ochrony ziemi, wody i powietrza poprzez organizowanie planowej gospodarki odpadami i ich utylizacji