Rozpoczął się XVII Plebiscyt Na Najpopularniejszego Sportowca, Trenera i Działacza Południowej Wielkopolski.

Cieszę się, że TS Ostrovia zajmuje miejsce wśród nominowanych .

Dzisiaj piszę trochę refleksyjnie… Kluby powstają i przestają działać. Bywają działania kilku sezonów lub jednego… Wielką sztuką jest utrzymanie klubu sportowego „na rynku” przez wiele, wiele lat. Taka właśnie jest Ostrovia… klub z tradycjami.

Klub, który działał, działa i będzie działać.

Jestem prezesem tego klubu od niedawna, być może w opinii niektórych coś udało mi się zbudować…, być może zburzyć… Jestem zadowolona ze swojej pracy, choć wiele jest jeszcze do poprawienia. A zaczęło się od wizyty Pana Mariana Lamczaka w moim sklepie. „Pani Alicjo, czy nie chciałaby Pani podziałać w Ostrovii ??? …ale za friko :)” Pamiętam jak dziś to „friko”, z ust starszego Pana było bardzo ujmujące  🙂 Przy kolejnej wizycie powiedziałam sobie: trudno, czas popracować dla innych…. tym sposobem jestem tu gdzie jestem.

Ostrovią rządzi Zarząd, choć czasami widzę określenie Prezesovia… (uśmiecham się do tej nazwy – bo widać, że Ostrovia wyszła z cienia). Muszę podziękować wszystkim Panom z Zarządu, że mam w nich wielkie poparcie moich pomysłów i działań – Tomek Papierski, Janusz Dolata, Zbyszek Molenda, Jurek Lamczak i nestorzy -DZIĘKUJĘ !!!

Nasz zarząd jest trochę stary, trochę młody. Na zebraniach bywa bardzo ciekawie. Tu rola seniorów rodu Pana Kazia Twardowskiego i Pana Mariana Lamczaka – są w Ostrovii latami… przeżyli już niejednego prezydenta. W rankingach Ostrovii wygrywa zawsze dwóch – Kruszyński i Torzyński – jak to mówią, za sprawiedliwość, bo kasy zawsze było za mało.  To właśnie zarząd poskramia złośnicę, tłumacząc, że tak jak i kluby prezydenci przychodzą i odchodzą, fajnie jak zostają po nich miłe wspomnienia.

Jednak to my – prezesi – jesteśmy na świeczniku. Ja, jako kobieta… do tego niepokorna… jestem podwójnie widoczna. Zostałam też nominowana w kategorii Działacza Roku, jest mi z tego powodu bardzo miło.

Chciałam w tym miejscu napisać, że jedyną zasłużoną osobą, której należy się jak nikomu innemu, nagroda Działacza Roku jest Pan Marian Lamczak. To właśnie dzięki Marianowi taki klub jak Ostrovia jest cały czas na mapie Ostrowa Wielkopolskiego.

Wszyscy mu za to dziś DZIĘKUJEMY !!!!

OSTROVIA GŁOSUJE NA MARIANA LAMCZAKA , WAS TEŻ PROSIMY O GŁOS  !

AP